SU BOUTİQUE

Tekstil ve hazır giyim sanayi gelişmekte olan ülkelerin ekonomisinde lokomotif bir sektör konumundadır.Sektörde emeğin yoğun bir şekilde yer alması istihdam sorununa da oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır. Diğer yandan günümüz dünyasının canlıların en temel ihtiyacı olan beslenme ve barınmanın yanında şık ve farklı giyinmeyi de insanoğlunun karşısına temel bir ihtiyaç olarak çıkarması, bu sektörün her geçen gün daha da büyümesine ve gelişmesine neden olmaktadır.

Tüm bu dinamikler dahilinde Su Boutique, özellikle iş ve sosyal yaşam  içerisinde geçmiş yıllara oranla çok daha fazla yer edinen kadınlarımızın giyim ihtiyaçlarını kaliteli, güvenilir ve ekonomik bir şekilde karşılamalarını sağlamak ve bu alanda öncü ve önerilen bir şirket oluşturmak amacıyla 20.11.2017 tarihinde Bursa/Nilüfer/Özlüce’de hizmet vermeye başlamıştır.

Su Boutique kurulduğu andan itibaren siz değerli müşterilerimizin duymuş olduğu güven ve desteğiyle her geçen gün büyümeye ve yeni istihdamlar oluşturmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine güven veren ve bu doğrultuda onlarla uzun vadeli ilişkiler kuran, müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini her daim satış kaygısından öncelikli tutan ve onları bu anlayışla yönlendiren, faaliyet alanında lider ve önerilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Yerel ve Ulusal düzeyde kalıcı olan ve marka değeri oluşturan, iş hacmini sürdürülebilir bir büyüme ile destekleyerek katma değer artışı sağlayan seçkin bir şirket olmak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR